Project Description

TERÉNNÍ ÚPRAVY

Realizujeme rekultivaci povrchu pomocí půdní frézy a dalších strojů, připravíme pro následnou výsadbu a zrealizujeme ji.

Informace ke službám

Pro rekultivaci jsme pořídili víceúčelový stroj Multi ONE 8.4S, který má velké příslušenství a různé adaptéry, takže s ním lze zvládnout hned několik činností z naší nabídky. Tento stroj má malé rozměry, ale výkonem se vyrovná těžké technice, takže je vhodný do horšího terénu, kam se klasická technika nedostane. Navíc se dostane většinou i na taková místa jako jsou zahrady – přes klasickou bránu – a zvládne zrealizovat věci, ke kterým se například traktor-bagr ani nedokáže přiblížit.

Nabízíme tedy kompletní službu, která následuje po vyfrézování pařezů  – odstraníme za pomoci půdní frézy vše nad úrovní terénu a do hloubky 5 cm včetně drobných kořenů a tím se připraví půda pro osetí.  V případě potřeby zajistíme i celkové srovnání térenu.

Následuje výsadba, která probíhá na základě konzultací s Vámi – především je potřeba vybrat dřeviny vhodné na dané stanoviště. Odborně poradíme a případně vám i doporučíme následnou péči o dřeviny, teprve poté dojde k výsadbě jako takové a zajištění mladých stromků, aby měly oporu při zakořeňování a veškeré další náležitosti, aby měly velkou pravděpodonost uchycení a správného růstu. Případně provedeme i první řez, individuálně podle stavu každého z nich.

Poté je možno i založit trávník a stejně jako nabízíme i pravidelné kontroly stromků a péči o ně, jsme schopni zajistit i pravidelné sekání trávníku.

Kontaktujte nás

Půdní frézování

S pomocí půdní frézy ušetříte mnoho sil i času při rekultivaci povrchu zahrady či veřejné zeleně.

MultiOne 8.4S

Malý stroj s velkým výkonem a také skvělou manipulovatelností. Pokud Vám s těžkou technikou řeknou, že se někam nedostanou, Multi ONE se tam dostane!

Výsadba

Vysadíme stromy a stromky, tak aby se zvýšila šance na jejich uchycení a měly vhodné podmínky k dlouhému a prosperujícímu životu.

Detailní odhad ceny a rozsahu prací

Stejně jako každý strom roste jinak a je i jinak velký, tak každá tato realizace je individuální. Nejsme proto schopni určit žádný přesný ceník, dle kterého byste mohli mít odhad ceny ihned po otevření našich stránek. Ale neváhejte nás kontaktovat, naše cenová nabídka je vždy nezávazná, k ničemu se neupíšete a budete mít lepší představu jak lze vyřešit přesně váš případ.

UPOZORNĚNÍ

Nabízíme naše služby po celé ČR, ale vzhledem ke komplikovanému přesunu větších strojů realizujeme terénní práce malého rozsahu především na území Karlovarského a Plzeňského kraje. Ve vzdálenějších lokalitách je potřeba počítat se zvýšenými náklady na dopravu.

OSTATNÍ SLUŽBY

Nabízíme komplexní služby v oboru arboristiky a rizikového kácení, které jsme postupně rozšiřovali tak, aby naši klienti mohli mít službu kompletní a nemuseli hledat více různých firem. Jednoduše na klíč, bez zbytečných starostí navíc.

ARBORISTIKA

Péče o dřeviny rostoucí mimo les. Odborný řez, instalace vazeb, výsadba a péče zeleň.

VÍCE O SLUŽBĚ

RIZIKOVÉ KÁCENÍ

Kácíme stromy za pomoci stromolezecké techniky na místech, kde hrozí poškození majetku či bezpečnosti osob.

VÍCE O SLUŽBĚ

ŠTĚPKOVÁNÍ

Štěpkováním zajišťujeme úklid větví z pokácených stromů či různých prořezávek.

VÍCE O SLUŽBĚ

FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ

Za pomoci pařezové frézy odstraníme zbytky po kácení tak, aby šlo dělat jakékoliv další terénní úpravy.

VÍCE O SLUŽBĚ

PODÉLNÉ ŘEZÁNÍ

Za pomoci speciální techniky Vám na místě kácení rovnou připravíme z kmene fošny o šíři celého kmene.

VÍCE O SLUŽBĚ

NAŠE ZKUŠENOSTI

V oboru arboristiky pracujeme již několik let a stále se dále vzděláváme.

Sbíráme zkušenosti i v dalších evropských zemích.

Pracujeme tak, aby naše práce byla šetrná k životnímu prostředí.

POPTÁVKA SLUŽEB

Potřebujete využít naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku!

TELEFON

+420 777 273 745

E-MAIL

info@vitrees.cz

LOKALITA

Celá ČR

TELEFON

+420 777 273 745

E-MAIL

INFO@VITREES.CZ

LOKALITA

Celá ČR